preloader
Sukod Creative Teknolojileri - İnteraktif Ajans
D-100 Karayolu Cad. İstasyon Mah. No:50
info@sukod.com
0 850 346 6 456

Web Yazılım

İşletmenize Özel

Web Yazılımlar

Hazır programların/yazılımların firmaya göre özelleşmesi imkansızdır. Bu sebepten firmalar özel yazılım çözümleri aramaktadır. Günümüzde yazılımların kontrolü internet erişimi olan her bölgeden yapılmak istenmekte ve Web Yazılım burada devreye girmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun web tabanlı yazılımları geliştirmekteyiz.

Neden biz yazılım yaptırmak için bizi seçmelisiniz ?

Analiz, planlama, yazılım geliştirme ve destek konularında tecrübe sahibiyiz. Proje tesliminin ardından oluşabilecek problemlerin çözümü için sürekli yanınızdayız. Projeniz tamamlandığında lansman ve pazarlama konularında tüm satış ekibi ve dijital pazarlama uzmanlarımız ile senkronize çalışırız.

Analiz

Görüşmemiz sırasında ilk gereksinimleri topluyoruz. Projenizin hazırlanması için yaklaşık bütçe ve zaman aralığını netleştirmek birinci adımdır.

Strateji

Ekibimiz, iş sürecini tanımlar ve yönetir. Tüm ekip birbiri ile koordineli alışmaktadır. Süreç sonunda iş teslimine yaklaşmışızdır.

Geliştirme

Şirket içi yazılımlar hiçbir zaman ilk yapıldığı haliyle kalmazlar. Sürekli bir gelişim içinde olmak şirketiniz için en büyük gereksinim olacaktır.

Destek

Başarılı bir proje sonucunda yıllar içinde oluşabilecek tüm sorunlarımızı sözleşme gereği garanti altına alıyoruz.

Web yazılım nedir?

Web yazılım, HTML olarak kodlanan web sitelerine özellikler katmak için kullanılan yazılımlardır. Bu yazılımlar sayesinde web siteleri bir kişinin kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan bir panel üzerinden düzenleme yapabilmesine olanak sağlar.

Web yazılım ile web tasarım arasındaki fark nedir?

Web yazılımı web tasarımdan ayırt edici en belirgin özelliği dinamik bir alt yapıya sahip olmasıdır. Web tasarım kullanıcının görebildiği ön yüz iken, arka tarafta çalışan web yazılım, ön yüzde görünen içeriklerin, görsellerin ve diğer işlevsel özelliklerin alt yapısını oluşturan yapıdır.

Yazılımlarda bize özel geliştirmeler yapılabilir mi?

Sukod Creative bünyesinde geliştirilen yazılımlarımız paket yazılımlar olmakla beraber, uygulanan projenin niteliğine göre firmanın ihtiyaçları doğrultusunda özel çalışmaların da yapılabildiği yazılımlardır. Sukod Creative geliştirdiği yazılımlar üzerinde değer katabilecek olan tüm geliştirme taleplerini yazılım geliştirme havuzuna alarak planlanan güncellemelerin içinde yer verir. Bunun dışında firmalar için çok spesifik fakat olmazsa olmaz niteliğindeki geliştirme taleplerine de cevap vermektedir.

Author avatar
admin
https://www.sukod.com

Post a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.