preloader
Sukod Creative Teknolojileri - İnteraktif Ajans
D-100 Karayolu Cad. İstasyon Mah. No:50
info@sukod.com
0 850 346 6 456

Hakkımızda

SUKOD CREATİVE AGENCY

Müşterilerimiz için ödüllü dijital ürünler yaratıyor ve tasarlıyoruz.

DESIGNER

Tasarımcılık, tasarım ve pazarlama kuralları sürekli değişerek varlığını sürdürüyor. Biz de bunu seviyoruz. Yaratıcı bir web ajansı olarak, hep yeni ve beklenmedik şeyleri benimsedik. Müşterilerimiz ve sektördeki rekabetleri hakkında ilk elden bilgi sahibi olarak, yaratıcılığa, markalaşma stratejilerine, etkileşimli Web çözümlerine, sıradışı medya uygulamalarına bu bakış açımızı yansıtıyoruz.

Görsel estetiğe olan saplantımız ve dijital dünyadaki etkili pazarlama stratejileri konusundaki tecrübelerimiz ile müşterilerimize fayda sağlamak bizi mutlu ediyor.

Sukod'un, diğer web tasarım firmalarıdan farkı nedir?

“Kaliteli bir iş ekonomik olarak da yapılabilir.”

Her zaman en modern teknolojileri kullanarak kaliteyi her şeyin üstünde tutan Renatif Web Çözümleri için ekonomik olmak da büyük önem taşır. Hem düşük maliyetli, hem de kaliteli projeler sunmak vazgeçilmez ilkelerinden biridir.

“Biten her proje, kalıcı ilişkilerin başlangıcıdır.”

Sukod Creative, küçük büyük demeden her işi, yüksek kalitede sunma mantığıyla gerçekleştirdiğinden, hiçbir projeyi biten bir iş olarak görmez. Yapılan her iş, kalıcı ilişkilerin başarılı bir temsilidir. Bu yüzden, müşterilerinin ihtiyacı olan desteği herhangi bir aksama olmadan satış sonrası da sunmaya devam eder.

“Müşteri memnuniyeti bizim için hiçbir şeye değişilmez.”

Sukod Creative, verdiği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini en ön planda tutar. Müşterilerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için isteklerini tam ve eksiksiz olarak anlamaya çalışır. Her müşteriye beklentilerin üstünde kalite ve hizmet sunmayı temel prensibi olarak görmektedir.

``En önemlisi de;``

Sukod, yalnızca bir tasarım ofisi değil, kurumsallaşma sürecinde bir işletme ya da markanın ihtiyacı olan tüm interaktif ürün ve hizmetleri tek çatı altında sunabilme imkanına sahip bir marka niteliği taşımaktadır.

Çözüm Ortakları

Güçlerimizi
Birleştiriyoruz.

Müşterilerimize birinci sınıf kullanıcı deneyimi yaşatmak için kullandığımız ve deneyimlediğimiz en iyi alt yapı için çalıştığımız çözüm ortaklarımız.

Reseller Bayii

Alan Adı Bayii

Alt Yapı

HIZLI TEKLİF

Sizi Arayalım ?

Benzersiz fikirler konusunda heyecan duyan ve birinci sınıf bir. WordPress altyapısı ile dijital şirketlerinin harika kimlikler oluşturmasına yardımcı olan bir yaratıcı ekibiz.

    Adınız Soyadınız
    Telefon Numaranız

    Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.